יום שבת , 25 ינואר 2020
בית | הכי שווה | יורו 2016: יותר מ-40 אלף איש כבר נרשמו לרכישת כרטיסים
יורו 2016, אתם בדרך? (צילום: Joccay_flickr_cc)
יורו 2016, אתם בדרך? (צילום: Joccay_flickr_cc)

יורו 2016: יותר מ-40 אלף איש כבר נרשמו לרכישת כרטיסים

המכירה תחל ב-10 ביוני והמוקדמות יסתיימו הרבה אחרי, אבל הטירוף כבר מתחיל. המארגנים כבר עסוקים במחירים

יורו 2016 ייפתח בעוד יותר משנה, אבל כבר כעת יש ביקוש להגיע לשם. מאתר אופ"א נמסר כי מעל ל-40 אלף אנשים כבר נרשמו לקבלת מידע על כרטיסים לאליפות אירופה לאומות בכדורגל, לקראת המכירה שתיפתח בחודש יוני הקרוב.

כרטיסים ליורו 2016: הנבחרת עושה את שלה, ומה איתכם?

הוועדה המארגנת של יורו 2016 התכנסה לישיבה בעיר ליון, בהשתתפות בכירים רבים וביניהם נשיא אופ"א מישל פלאטיני. כוכב העבר הצרפתי היה הראשון שהוביל את נבחרת הטריקולור לזכיה באליפות אירופה (1984), אבל כעת הוא מתעניין לא פחות במכירת הכרטיסים.

"הכרטיסים הראשונים ייצאו למכירה ב-10 ביוני, בדיוק שנה לפני פתיחת יורו 2016", הסביר ז'אק למברט, ראש הוועדה המארגנת ולשעבר נשיא ההתאחדות הצרפתית, וסיפר: "רצינו לכלול קטגוריה רביעית של מחירי כרטיסים כדי להתיישר עם המציאות החברתית".

פלאטיני, הכסף זורם. גם התיירים יגיעו (צילום: Klearchos Kapoutsis-flickr_cc)
פלאטיני, הכסף זורם. גם התיירים יגיעו (צילום: Klearchos Kapoutsis-flickr_cc)

"אנחנו לא מודאגים לגבי מכירות הכרטיסים למשחקים הגדולים, כי אנשים מוכנים לשלם סכומים גדולים כדי להבטיח לעצמם מקום בהם", הודה למברט, שהבהיר כי כל המחירים יפורסמו ב-12 במאי. "אבל יש ראיות שזה לא המצב עבור כולם. עבור 43 מתוך 51 המשחקים, כרטיסים יימכרו במחירים נוחים מאוד".

פטריק קאנר, השר המטפל בתיק הערים, הנוער והספורט בצרפת, הזכיר: "אסור לשכוח שאופ"א תאפשר ל-20 אלף צעירים מתחת לגיל 16 מאיזורי קיפוח לקחת חלק באירוע בחינם". במהלך הישיבה אף הוצע ליצור כרטיסים משולבים, שיכללו מלבד כניסה למשחק גם תצוגה או מופע באיזור כדי להדגיש את העושר התרבותי בכל עיר.

מי שהתבדח היה מישל פלאטיני עצמו, שלא שכח שבליון לא ממש אוהבים את קבוצתו לשעבר סנט אטיין. "אנחנו גאים מאוד להיות בליון, עיר שאני מכיר היטב כי שיחקתי לא רחוק מכאן… בנאנסי", צחק נשיא אופ"א, וחילץ חיוכים מכל הנוכחים, כולל נשיא ליון. "לפני מונדיאל 1998 דבר לא היה מוכן, עכשיו אפשר להרגיש את רצון הממשלה להשיג משהו גדול".

ניתן להירשם לקבלת עדכונים בנוגע לכרטיסים ליורו 2016 בעמוד המיוחד שנבנה לשם כך באתר אופ"א. כל גולש יכול לסמן את הנבחרות בהן הוא מתעניין והערים בהן ירצה לבקר במהלך יורו 2016, כאשר המכירה הרשמית תיפתח ב-10 ביוני דרך פורטל הכרטיסים של אופ"א.

עוד באותו נושא...

אליאנץ ארנה, ביתה של באיירן מינכן, מחכה גם לכם (צילום: Markus Unger_flickr_cc)

באיירן מינכן: לוח המשחקים המלא של עונת 2019/20

אחרי הזכיה באליפות שביעית ברצף, הבווארים ממש לא הנמיכו ציפיות. כשהולכים בעקבות באיירן מינכן לוח …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים