יום חמישי , 9 יולי 2020
בית | הכי שווה | פיינל פור 2015 ייערך במדריד
פיינל פור 2018 בבלגרד. גם הגבוע יגיע
גביע היורוליג, במאי הוא מגיע לקלן

פיינל פור 2015 ייערך במדריד

חצאי הגמר וגמר היורוליג בעונה הבאה יגיעו לפלאסיו דל דפורטס ב-15 עד 17 במאי. מכבי ת"א תגיע גם לשם?

יום אחרי שנקבע כי ריאל מדריד תתמודד מול מכבי תל אביב בגמר היורוליג, הנהלת המפעל הודיעה על מיקום האירוע בשנה הבאה. המזכ"ל ג'ורדי ברטומאו הכריז כי פיינל פור 2015 ייערך במדריד, לשם מקווים הלבנים של פאבלו לאסו להגיע כמארחים וגם כאלופים המכהנים.

הערכות: 1,500 אוהדים נוספים יצטרפו למכבי ת"א בגמר במילאנו

"כבר היינו שם ב-2008", הזכיר ג'ורדי ברטומאו במסיבת העיתונאים הרשמית. "זה הבית של ריאל מדריד, עיר גדולה, במה יוצאת מן הכלל, מיקום טוב, ארגון מצוין ובמרכז העיר – זה עונה על כל הדרישות שלנו".

"זאת עיר עם מסורת גדולה של כדורסל", המשיך מזכ"ל היורוליג. "הם יכולים לעמוד שם בכל הדרישות כדי לארח אירוע גדול כמו פיינל פור. אנחנו ברי מזל וגאים מאוד שערים רבות רצו לארח, זה מראה עד כמה בריאים האירועים שלנו והתחרות".

אוהדי מכבי יציפו גם את מדריד? (באדיבות הלב הצהוב, צילום: ליאת עברי)
אוהדי מכבי יציפו גם את מדריד? (באדיבות הלב הצהוב, צילום: ליאת עברי)

"זו גאווה גדולה לקבל את האישור שהקהילה במדריד תחגוג אצלה את הפיינל פור ואני רוצה להודות להנהלת היורוליג על התמיכה והאמון שנותנים בנו כדי לארגן אירוע שכזה", הגיב מנכ"ל משרד הספורט המקומי פאבלו סלאסאר, והזכיר: "בקיץ הקרוב יגיעו הרבה נבחרות מכל רחבי תבל לעיר שלנו לקראת אליפות העולם בכדורסל. בשנה הבאה נוכל לראות אצלנו את הקבוצות הטובות באירופה".

זו תהיה הפעם השביעית שהפיינל פור מגיע לספרד מאז הנהגת הפורמט ב-1987. העיר סראגוסה אירחה פעמיים את האירוע, ברצלונה שלוש פעמים ובמדריד, כאמור, זו הפעם השניה. הביקור הקודם של הפיינל פור במדריד (2007/8) הסתיים בזכיה של צסק"א מוסקבה, שניצחה בגמר את מכבי תל אביב. השתיים שהפסידו בחצי היו סיינה וטאו ויטוריה.

עוד באותו נושא...

אליאנץ ארנה, ביתה של באיירן מינכן, מחכה גם לכם (צילום: Markus Unger_flickr_cc)

באיירן מינכן: לוח המשחקים המלא של עונת 2019/20

אחרי הזכיה באליפות שביעית ברצף, הבווארים ממש לא הנמיכו ציפיות. כשהולכים בעקבות באיירן מינכן לוח …