יום רביעי , 18 מאי 2022
בית | כללי | ראש עיריית ר"ג: לא למכור כרטיסים למשחקי ברצלונה
מה אתם חושבים על הקשר בין ברצלונה לקטאר?
מה אתם חושבים על הקשר בין ברצלונה לקטאר?

ראש עיריית ר"ג: לא למכור כרטיסים למשחקי ברצלונה

פנייה לגיטימית או דרישה תמוהה שעלולה לפגוע בחופש העיסוק? ישראל זינגר פנה לשר התיירות כנגד ברצלונה

במהלך מבצע צוק איתן דובר לא מעט על הקשר בין קטאר לחמאס. על פי ההטענות שהוצגו, קטאר מעבירה כסף רב לראשי התנועה ואלה עושים בו שימוש להתחמשות נגד ישראל. במקביל, חברת התעופה הקטארית, שבבעלות הנסיכות מהמפרץ הפרסי, מאמצת את ברצלונה – אחת הקבוצות האהודות בישראל. בחודש האחרון הועלו טענות שונות ומשונות לפיהן על הישראלים להתנתק מבארסה בגלל שהיא קשורה לקטארים.

ראש עיריית רמת גן, ישראל זינגר, שלח היום מכתב בהול לשר התיירות עוזי לנדאו ובטענה כי הקשר התיירותי הרחב בין ישראל לברצלונה הוא פסול. "כראש עיר גדולה וכיו"ר ועדת החינוך של מרכז השלטון המקומי, הנני פונה אליך ואבקשך לבחון נחיית איסור מכירה בישראל של כרטיסים וחבילות ספורט למשחקיה של קבוצת ברצלונה, כל עוד נושאת קבוצה זו את החסות של קטאר – מדינת בנק הטרור החמאסי", כתב זינגר במכתבו.

זינגר כבר לא אוהד אותו. ליאו מסי (צילום: Calcio Streaming_flickr_cc)
זינגר כבר לא אוהד אותו. ליאו מסי (צילום: Calcio Streaming_flickr_cc)

"נכון שאיסור כזה לא ימנע חלק מעשרות אלפי הישראלים, אוהדי ברצלונה, מלהגיע למשחקי הקבוצה אם מאוד ירצו בכך, אבל יהווה מכשול וסיבה לעצור לרגע ולחשוב אם מקומם של הישראלים בצד הביתי של יציעי קאמפ נואו. מהלך כזה יהווה מסר של בקשה מהישראלים – חדלו לאהוד את הקבוצה שמפיצה את שמה של המדינה אשר מממנת את סיבלם של ילדי שדרות ויישובי עוטף עזה".

לפני מספר ימים הגדיל זינגר לעשות, כדי לקדם את האג'נדה שלו, ושלח מכתב לנשיא המועדון ג'וספ מאריה ברתומאו ובו הציג דרישה יומרנית מהמועדון – להתנתק חד צדדית מהספונסר הראשי שלו. לפי ראש עיריית ר"ג, הוא קיבל טלפון למחרת מברצלונה. "צלצל אליי דובר הקבוצה ובשיחה נינוחה ומנומסת הסביר לי שברצלונה אוהבת את ישראל, אך אינה יכולה להפסיק את החסות הקטארית. דומני כי לו הייתה נשמעת פעם אחת אזעקת צבע אדום בעיר ברצלונה, כמו שסובלות הרשויות המקומיות ותושביהן בעיקר בדרום הארץ, לו כדור רובה אחד היה שורק סביב יציעי האיצטדיון הקטאלוני בעקבות אזעקה כזו, והיה מתגלה ככדור שמומן על ידי קטאר, הייתי אולי מקבל תשובה שונה".

קוראי ספורטור מוזמנים לטקבק לנו – מה דעתכם? האם זו דרישה לגיטימית או התבטאות חסרת פרופורציה ומנותקת מהמציאות? האם על שר התיירות לקבל את הדרישה או לדחות אותה על הסף?

אנחנו גם בפייסבוק

עוד באותו נושא...

ליגה ספרדית, לוח המשחקים תמיד אטרקטיבי

ליגה ספרדית: לוח המשחקים המלא לעונת 2021/2022

לוח משחקי ליגה ספרדית 2021/22 מזמן דאבל קלאסיקו לוהט ושלל מפגשים מלהיבים. אז מתי לקפוץ לקאמפ …

תגובה אחת

  1. מה שהוא לא מבין זה שהישראלים כבר לא פראיירים ולא קוונים כרטיסים וחבילות דרך סוכניות ישראליות…. אלא מרכיבים לעצמם את החבילה וקונים את הכרטיסים מסוכנים בחוץ לארץ שזה יוצא הרבה יותר זול ובלי לתת עמלות על הכרטיסים אצל חסוכנויות הישראליות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים