יום ראשון , 19 ספטמבר 2021
בית | יורו 2016 | כרטיסים ליורו 2016: תשובות לכל השאלות על הליך המכירה
חבילות ליורו 2016 - מעבר לפינה
יורו 2016, קופצים לצרפת (האתר הרשמי)

כרטיסים ליורו 2016: תשובות לכל השאלות על הליך המכירה

כמה עולים כרטיסים ליורו, מה הקטגוריה הזולה ביותר והאם ניתן לעקוב אחר נבחרת אחת? מערכת ספורטור עם המענה

כרטיסים ליורו 2016 יהפכו לטירוף הגדול של העונה הבאה, אז לקראת פתיחת המכירה ריכזנו עבורכם תשובות לכל השאלות הבוערות. התאריכים, ההרשמה, המחירים, הקטגוריות, החבילות המיוחדות וגם הפתרונות לבעלי מגבלות. שווה לקרוא בעיון.

יורו 2016: כרטיסים, מחירים ומה שביניהם

מתי ייערך יורו 2016?
יורו 2016 הוא השם המודרני יותר של גביע אירופה לאומות, טורניר יוקרתי שיתקיים בצרפת בין 10 ביוני ל-10 ביולי 2016. הפעם ייקחו באירוע חלק 24 נבחרות מרחבי היבשת, לאחר שבפעמים הקודמות השתתפו 16.

כמה איצטדיונים יארחו את המשחקים?
10 איצטדיונים שונים הוכנו לקראת יורו 2016, חלקם חדשים ואחרים משופצים ומשודרגים. הקטן ביותר הוא האיצטדיון של טולוז המכיל 33 אלף מושבים, הגדול ביותר הוא סטאד דה פראנס (80,000) בסן דני, הצמודה לפאריס. יורו 2016: לוח המשחקים הרשמי

מתי תתחיל מכירת כרטיסים ליורו 2016?

הנה זה בא. מכירת כרטיסים ליורו 2016 (מתוך האתר הרשמי של אופ"א)
הנה זה בא. מכירת כרטיסים ליורו 2016 (מתוך האתר הרשמי של אופ"א)

ההרשמה לרכישת כרטיסים לגמר יורו 2016 תיפתח ב-10 ביוני 2015 ותינעל חודש לאחר מכן, ב-10 ביולי בשעה הסמלית 20:16 (שעון מרכז אירופה – 21:16 שעון ישראל). אתר EURO2016.com הוגדר כערוץ המכירה הרשמי והבלעדי, כך שכל דרך אחרת לקניה נושאת איתה סיכונים ועשויה להיות לא חוקית.

אז איך קונים?
ב-10 ביוני 2015 תיפתח ההרשמה בפורטל הכרטיסים של אופ"א ובאתר EURO2016.com. מי שמעוניין לרכוש צריך לפתוח באתר חשבון שכולל שם משתמש, ססמה ומספר פרטים מזהים. לאחר מכן, יש לבחור את הכרטיסים בהם אתם מעוניינים ולהשאיר את פרטי כרטיס האשראי באמצעותו תשלמו. בהנחה שהביקוש יעלה על ההיצע, תיערך הגרלה בין כלל הפונים והזוכים יחויבו בעלות הכרטיסים שהזמינו.

עדיף להירשם מוקדם?
זה לא באמת משנה, כל עוד נרשמים ומגיעים בקשה תקפה ותקינה בין 10 ביוני ל-10 ביולי בשעה הנקובה. ההגרלה בין כלל הפונים לא תתחשב במועד ההרשמה. לא כל הקודם זוכה.

אילו סוגי כרטיסים ליורו 2016 מוצעים למכירה?
ישנם שלושה סוגי כרטיסים זמינים: 1. כרטיסים ייחודיים (Single) לכל אחד מ-51 המשחקים. 2. כרטיסי יעד (Destination) שמאפשרים לכל צופה להגיע לשני משחקים סמוכים במועדם באיצטדיון כלשהו. 3. כרטיסי נגישות (Accessibility) שמשמשים עבור צופים בכסא גלגלים או בעלי מוגבלות שמצריכה גישה קלה. כרטיסים אלה יכללו גם כרטיס ללא עלות עבור מלווה צמוד (למי שזקוק לכך) ומצריכים תיעוד המאשר את הנכות או המוגבלות.

ואם אני בעל עסק או איש עסקים שרוצה לארח או לפגוש שותפים בצורה יוקרתית?
מכירת חבילות אירוח יוקרתיות לקראת יורו 2016 כבר יצאה לדרך. הדילים כוללים תא צפיה או כרטיסים במיקום מצוין, חניה, מזון משובח, שירות אישי, בר חופשי ואפילו מתנה לכל אורח. העלויות גבוהות, אבל השירות מפנק במיוחד. את כל הפרטים ניתן למצוא בלחיצה כאן

כמה עולים כרטיסים ליורו 2016?

המחירים הרשמיים של כרטיסים ליורו 2016 (מתוך אתר אופ"א)
המחירים הרשמיים של כרטיסים ליורו 2016 (מתוך אתר אופ"א)

כמיליון כרטיסים ייצאו למכירה לקראת יורו 2016, כ-75% מתוכם באמצעות המכירה לציבור הרחב באתר הרשמי. הכרטיסים מחולקים לארבע קטגוריות, כאשר 4 היא הזולה ביותר ו-1 היקרה ביותר על פי התמונה המצורפת. כרטיס למשחק הפתיחה בסטאד דה פראנס יקר יותר משום שהוא כולל גם את טקס הפתיחה החגיגי.

כרטיסי יעד ליורו, צמדי המשחקים כבר נקבעו (מתוך האתר הרשמי של אופ"א)
כרטיסי יעד ליורו, צמדי המשחקים כבר נקבעו (מתוך האתר הרשמי של אופ"א)

כרטיסי יעד (Destination), המאפשרים להבטיח מקום בשני משחקים על פי איצטדיון, זמינים רק בקטגוריה 1 תמורת 290 יורו לכרטיס – צמדי המשחקים כבר נקבעו. כל הכרטיסים לבעלי מוגבלויות (Accessibility) יימכרו על פי המחיר של כרטיס בקטגוריה הזולה ביותר באותו משחק. כל המחירים כוללים מע"מ בשיעור 5.5%, אבל לא כוללים דמי משלוח.

ואם אני רוצה ללוות נבחרת מסוימת?
אחרי סיום המוקדמות ועריכת הגרלת הבתים לטורניר הגמר בחודש דצמבר 2015, תיפתח מכירת כרטיסים המאפשרים לעקוב אחרי נבחרת ספציפית.

כמה כרטיסים אפשר לקנות?
עד 4 כרטיסים לאדם ומקסימום משחק אחד ביום.

מתי אקבל את הכרטיסים?
באביב 2016 (בינתיים אין מועד מדויק יותר) יישלחו כרטיסים ליורו 2016 ישירות אל הרוכשים.

איזה מידע עליי למסור בעת ההרשמה לרכישת כרטיסים?
שם פרטי ושם משפחה, כתובת, תאריך לידה, אזרחות, מספר דרכון/מספר זהות, כתובת מייל, מספר טלפון. בנוסף, במעמד רכישת הכרטיסים יש לציין פרטי אופן התשלום: סוג כרטיס האשראי, שם מלא כפי שהוא מופיע על הכרטיס ותוקף כרטיס האשראי.

בשביל מה צריך לכתוב מספר דרכון או מספר זהות?

סופר ויקטור, הקמע של יורו 2016 (האתר הרשמי)
סופר ויקטור, הקמע של יורו 2016 (האתר הרשמי)

באתר הרשמי של אופ"א מתעקשים שלא תותר כניסה בלי מסמך מזהה ולאחר שנבדקה התאמה בין הפרטים האישיים שכתובים על הכרטיס לבין האדם הנושא אותו. מניסיון העבר, לרוב הבדיקות לא באמת נערכות, אבל הסיכוי תמיד קיים שיתחילו להקפיד.

אם רכשתי כרטיסים ואני לא יכול להגיע או מעוניין למכור אותם?
באתר אופ"א נכתב כי בחודשים מרס-אפריל 2016 יושק עמוד רשמי (Ticket Resale Portal) המאפשר למכור בחזרה את הכרטיסים במחירי עלות לאוהדים אחרים.

באילו שפות נעשה שימוש בפורטל הכרטיסים של אופ"א?
אנגלית, צרפתית וגרמנית.

מה קורה אם אני שוכח/ת את הססמה?
אל דאגה, כתובת המייל שנתתם תשמש אתכם לשחזור הססמה או ליצירת ססמה חדשה. לאחר קבלת ההודעה, לחצו על שמכם ובחרו באפשרות Change password. אשרו את הססמה החדשה באמצעות לחיצה על הכיתוב Change. אם פניתם ולא קיבלתם הודעת מייל, בדקו אם כתובת המייל שהקלדתם זהה לזו באמצעותה נרשמתם או בדקו בתיקיית דואר זבל (ספאם) אם ההודעה נזרקה לשם.

מי יכול לענות ישירות על שאלות בנוגע לכרטיסים ליורו 2016?
התקשרו למוקד הטלפוני בצרפת במספר 33182522016++ בימים שני עד שישי בין השעות 10:00-19:00 (שעון ישראל). השירות ניתן בשפות אנגלית, צרפתית וגרמנית.

איפה אפשר למצוא מידע נוסף?
היכנסו לאתר הרשמי של יורו 2016: לחצו כאן

רוצים לקבל הצעות ומבצעים? מעוניינים להגיע לאירוע ספורט בחו"ל? מלאו את הטופס ושלחו לנו

טופס פניה

עוד באותו נושא...

גמר יורו 2016, אזלו החבילות (צילום: האתר הרשמי)

חבילה לגמר יורו 2016

טיסות ישירות, 3 לילות בפאריס וכרטיס למשחק הגדול של השנה. גם אתם יכולים להיות שם עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים