יום חמישי , 4 מרץ 2021
בית | מונדיאל 2018 | לפני שנכנסים למשחק במונדיאל: מה חשוב לוודא?
מונדיאל 2018. הנה זה מגיע
מונדיאל 2018. הנה זה מגיע

לפני שנכנסים למשחק במונדיאל: מה חשוב לוודא?

אצטדיון הלוז'ניקי ערוך ומוכן, היהלומים של אצטדיון ספרטק מחכים לכם והדשא ב"פישט" בסוצ'י נראה ירוק מתמיד. עבור אוהדים רבים, בהם מעל ל-15 אלף ישראלים, המונדיאל הוא הגשמת חלום. נוסעים למשחקי הגביע העולמי ברוסיה? לפני שאתם תופסים כיוון לעבר האצטדיון, אנחנו ממליצים לכם לוודא את הדברים הבאים:

כרטיסים + FAN ID – חובה

שימו לב, אם אין לכם כרטיס תקף למשחק ו/או תעודת FAN ID הרשומה על שמכם עם תמונתכם – לא תוכלו להיכנס לאצטדיון. בשום צורה! השלטונות ברוסיה יקפידו גם באצטדיונים וגם בשדה התעופה על קיומו של FAN ID. ניתן להוציא אותו באתר הרשמי בצירוף אישור הזמנה של הכרטיסים למשחק.

רק אל תשכחו אותם. כרטיסים למונדיאל
רק אל תשכחו אותם. כרטיסים למונדיאל

תחבורה ציבורית

תתכוננו – להגיע ברכב שכור ישירות לאצטדיון יהיה לא פחות מסיוט. כבישים חסומים, פקקי ענק וצפיפות. שלא לדבר על חניה. ההמלצה הטובה ביותר שלנו היא להשתמש בתחבורה ציבורית. אוטובוסים, רכבות ומערכות מטרו מחכים לכם ברחבי הערים. אוהדים יוכלו ליהנות ממיניבוסים ללא עלות בהצגת תעודת אוהד. על האוטובוסים יהיה כיתוב "Free Ride". ועדיין, מומלץ להיעזר במערכת המטרו ולהימנע מהפקקים.

כניסה למתחם האצטדיון

על הכרטיס שלכם תוכלו לראות את שעת פתיחת המשחק ואת שעת פתיחת השערים. נוסעים למספר משחקים? אנחנו ממליצים להגיע מוקדם מאוד למשחק הראשון ולהרגיש את האווירה. כך תוכלו לדעת איך להתנהג במשחקים הבאים. מתחם האצטדיון ייפתח שלוש שעות לפני שריקת הפתיחה ובאזור צפויה חגיגה של אוהדי הנבחרות, מתחמי מזון ושתייה, מרצ'נדייז (איך לא) ועוד.

בדוכני המזון במתחמים האלה ניתן יהיה לשלם בשלושה דרכים בלבד:

  • כרטיסי ויזה
  • כרטיסי ויזה נטענים בכסף מראש
  • במזומן – עם רובלים בלבד

מלבד דוכני המזון, הספונסרים הרשמיים של פיפ"א יציעו מגוון פעילויות לילדים ומבוגרים.

מה אסור להכניס לאצטדיונים במונדיאל?

בשביל הנושא הזה הכנו כתבה שלמה. לחצו כאן

חוגגים עד הסוף!

במייל מיוחד שהוועדה המארגנת של פיפ"א שלחה לרוכשי הכרטיסים, נכתב במפורש – מי שיוצא מהאצטדיון, אחרי שהכרטיס שלו נסרק בכניסה, לא יוכל לחזור בחזרה למגרש בשום אופן. בקיצור, אל תצאו מוקדם. תישארו עד הסוף ותריעו לנבחרת האהובה שלכם.

אפליקציות רשמיות

פיפ"א עדכנה לאחרונה את האפליקציה הרשמית שלה לקראת המונדיאל והיא כוללת מגוון פיצ'רים נוחים. גם אפליקציית WELCOME2018 מומלצת במיוחד לאוהדים שיגיעו למקום. באפליקציה יחכו לכם מידע על שאטלים, פתיחת שערים, פעילויות ועוד. שווה.

זהירות – כייסים

שימו לב, אתם באירוע המוני – עליכם להקפיד לשמור על החפצים שלכם, בין אם בתיק הקטן שמותר להכניס לאצטדיון ובין אם בכיסים. גלו עירנות. לטיפים בנושא – היכנסו למאמר שהכנו בעבר, אך תמיד רלוונטי. איך להימנע מכייסים באצטדיונים.

מורדוביה ארנה, קרוב למרכז העיר סראנסק (צילום: Wikimedia commons)
מורדוביה ארנה, קרוב למרכז העיר סראנסק (צילום: Wikimedia commons)

עוד באותו נושא...

גביע העולם, יגיע לקטאר? (צילום: Calcio Streaming_flickr_cc)

מונדיאל 2022 בקטאר: תאריכים, כרטיסים ואזהרת מסע אחת

הניצחון של צרפת, 2:4 על קרואטיה בגמר מונדיאל 2018 באצטדיון לוז'ניקי במוסקבה, סידר לא רק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים